Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

about us

Bulut Çağrı Merkezi, E-posta, Canlı Destek, Chatbot ve Daha Fazlası. Tüm Destek ve Satış Süreçlerini Tek Platformdan, Uzaktan Yönet!

Tüm çağrı merkezi fonksiyonları bir arada

Hızlı ve esnek çağrı dağıtımı, arama yönlendirme, arama havuzları, ses kayıt, gelişmiş IVR, CTI, ACD, TTS ve fazlası. İster bulut santral, ister bulut çağrı merkezi – destek ekipleriniz uzaktan çalışabilsin, şirket numaralarınızı internet erişimi olan her cihazdan yönetin.

KONUŞMA SENTEZİ (TTS)

Entegre çok dil destekli konuşma sentezi

IVR ve otomatik aramalarınız için metinlerinizi otomatik olarak sese dönüştürün. Sipariş durumu, hesap bilgileri, randevu detayları, anket soruları ve daha fazlasını otomatik olarak okutun.
 

GERÇEK ZAMANLI DASHBOARD

Her şeyi gerçek zamanlı olarak izleyin
Kuyruk durumları, operatör durumları, devam eden aramalar, servis seviyesi ve daha fazlası. Canlı bir ekrandan her şeyi takip edin.
 

GELİŞMİŞ VE DİNAMİK RAPORLAR

Başarınızı ölçün ve veri odaklı kararlar alın

Büyümenizi takip ederken hem genel raporları hem de kapsamlı raporları inceleyin. En iyi kararları almak için verilerinizi filtreleyin, sıralayın, gruplandırın ve birey ya da ekip bazında tüm metrikleri görüntüleyin.
 

OMNICHANNEL (ÇOK KANALLI) MÜŞTERİ DESTEĞİ

Tüm destek kanallarınızı yönetin

Sadece aramalar değil; ticketları, e-postaları, canlı sohbetleri ve daha fazlasını tek bir platformdan yönetin. Sorunları daha hızlı çözün ve müşterilerinizi memnun edin. Müşteri yolculuğundaki her noktayı takip edin ve bunu anlamlı raporlarla iyileştirin.

7/24 HIZLI İLETİŞİM FORMU

    Sohbet Başlat
    1
    Bize Ulaşın
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabiliriz ?