Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

about us

Şirketinizin Büyüklüğü Ne Olursa Olsun Mutlaka Bir Web Siteniz Olsun!

SEO, İngilizce olan “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harfleriyle oluşan bir kısaltmadır. Türkçe’de “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelir. Web sitenizi Google, Yandex, Bing ve diğer tüm büyük arama motorlarında daha üst sıralara çıkarmak amacıyla yapılan optimizasyon çalışmalarıdır.

SEO, bir yatırım aracıdır. Dijital pazarlamanın en önemli aracıdır. Arama Motoru Optimizasyonu için harcadığınız her kuruş uzun vadede işinize kalıcı fayda sağlar.

 

SEO hizmeti ile arama motorlarında daha üst sıralara, ilk sayfaya ya da ilk sıraya çıkarak web site ziyaretçilerinizi artırır, dolayısıyla satış ve karınızı artırırız. Bununla birlikte arama motorlarında daha fazla görünür olduğunuz için marka bilinirliğine de olumlu katkı sağlamış oluruz.

Genellikle mevcut bir web siteye SEO yapıldığı belirtilse de aslında SEO hizmeti, web site fikrinin ortaya çıkması ile başlar ve web sitenin tasarımı süresince SEO uygulanır.

Dijital pazarlamanın en önemli ve en etkili aracı olan SEO’ya bakış açısı ciddi olmalıdır. Diğer tüm araçlardan daha fazla dönüşümün daha ucuza mal olması sebebiyle SEO hizmetleri her zaman değerlidir.

Profesyonel SEO hizmetini uygun fiyatla alabilirsiniz. İster hazır site olsun ister WordPress site olsun isterse de özel tasarım web site olsun hiç fark etmeden SEO çalışması yapabiliriz.

Backlink hizmeti, WordPress SEO, SEO danışmanlığı, Yerel SEO, E-ticaret SEO, Kurumsal SEO, Ulusal SEO, Uluslararası SEO gibi birçok SEO hizmetleri sunuyoruz.

AVŞA MEDYA

NEDEN BİR SEO OPTİMİZASYONU
YAPTIRMALIYIM?

01
Rakip Ve Sektör Analizleri
02
Anahtar Kelime Analizi Ve Araştırma

Hedef kitlenizle iletişim içinde kalmak ve bağlılık oluşturmak

03
İçerik Stratejisi Ve Optimizasyon
01
Rakip Ve Sektör Analizleri

02
Anahtar Kelime Analizi Ve Araştırma

03
İçerik Stratejisi Ve Optimizasyon

7/24 HIZLI İLETİŞİM FORMU

    Sohbet Başlat
    1
    Bize Ulaşın
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabiliriz ?