Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

about us

Google İle Zirveye!

Google Adwords ile yeni müşteriler edinin, sitenize ziyaretçi çekin veya markanızın istediğiniz lokasyonda bilinirliğini arttırın.

Tüm Cihazlardan Ulaşılabilir Olun.

 

Google Adwords , bilgisayar, tablet ve mobil uyumlu hazırlayarak, tüm mecralarda ulaşılabilir olmanızı sağlıyoruz. Eğer responsive bir siteniz yok ise, sitenizi optimize ederek tüm reklam harcamalarınızı potansiyel müşteriye dönüştürüyoruz.

2012 yılından itibaren yükselen mobil ve tablet kullanımı, artık eski reklam türlerini rafa kaldırdı. Sizlerde akıllı cihazlara uygun reklamlar vererek, harcadığınız bütçenin son kuruşuna kadar etkin bir şekilde kullanıldığından emin olun.

Sadece Tıklamaya Ödeme Yapın.

 

Google Adwords reklamlarını kullanarak, sadece sitenizi ziyaret eden kullanıcılara ödeme yaparsınız. İnternet reklamcılığının her yıl daha da ön plana çıkması, TV, Radyo ve Gazete gibi diğer kitle iletişim reklam alanlarını geçmesindeki en büyük faktör tıklama başına ödeme yapıyor olmanızdır.

Eğer kısıtlı bir bütçeniz var ve bu bütçenizi satışa çevirmek istiyorsanız, yaptığınız yatırımın son kuruşuna kadar rapor alabileceğiniz internet reklamcılığını tercih edin. Google ve Facebook üzerinden sadece sitenizi ziyaret eden müşteriler için ödeme yapın.

AVŞA MEDYA

NEDEN Google'a Reklam Vermeliyim

01
NOKTA ATIŞI MÜŞTERİLERE ULAŞ
02
ANLIK SON KULLANICIYA ULAŞ
03
EN ETKİNİ GOOGLE
01
KURUMSALLIK

02
YENİ MÜŞTERİLER

03
WEB ÇAĞI

7/24 HIZLI İLETİŞİM FORMU

    Sohbet Başlat
    1
    Bize Ulaşın
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabiliriz ?