Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

about us

Marka Bilinirliği ve Marka Sadakati Oluşturabilmek İçin Instagram Reklamlarının Gücünden Faydalanın

Görsel medyanın en büyük sosyal platformlarından birisi olan Instagram, 1 milyarın üzerinde olan kullanıcı sayısıyla firmalar için en önemli mecralardan bir tanesidir. Instagram hedef kitle dönüşümü adına harika bir interaktif bir medya planlanma platformudur. Instagram her geçen gün daha da fazla büyümeye devam ederken milyonlarca firma ürünlerini veya hizmetlerini bu platformda tanıtmaya devam ediyor ve satışlarını artırıyor

Peki sizin firmanız hedef kitlenizin saatler boyunca içerisinde bulunduğu en büyük görsel medya platformlarından birisinde neden büyük bir markaya dönüşmesin? Hemen AVŞA MEDYA’dan teklif alın ve reklamlarınızı en büyük görsel medya platformlarından birisi olan Instagram’da başlatın!

 

Instagram Reklam Amaçları

Firmanızın ihtiyacı her neyse onu uygun olarak üyelik, satış, bilinirlik veya ziyaret amacına uygun olacak şekilde reklam kurgusu planlarız.

 

Hedefleme

Firmanızın hedef kitlesini hedeflenen bölge, cinsiyet, yaş ve ilgi alanları doğrultusunda tespit eder ve ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi onlara göstermeye başlarız.

 
 

Kreatif

Reklam verme amacınıza uygun olan görselleri, metinleri ve videoları oluşturur bunları hedef kitleye sunarız.

 

Raporlama

Yaptığımız çalışmadan elde ettiğimiz sonucu size raporlar ve bunun sonrasında neler yapmanız gerektiğine dair tavsiyeler veririz.

AVŞA MEDYA

NEDEN INSTAGRAM
REKLAMLARI

01
MARKA BİLİNİRLİĞİ
02
KENDİ PİXELİNİZİ OLUŞTURUN
03
WEB ÇAĞI
01
MARKA BİLİNİRLİĞİ

02
YENİ MÜŞTERİLER

03
REMARKETING

7/24 HIZLI İLETİŞİM FORMU

    Sohbet Başlat
    1
    Bize Ulaşın
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabiliriz ?