Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

about us

Video Prodüksiyon

Dünyanın en çok kullanılan ikinci arama motoru olan YouTube ve dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı olan Instagram ve Facebook’ta başarılı olmanın yolu video içeriklerden geçiyor. Video pazarlaması alanında yüzlerce markaya verdiğimiz hizmet sonucunda, video içerik üretme, videolara yönelik özel SEO çalışmaları ve videoların viralleşmesi süreci uzmanlık alanımız haline geldi.

Video pazarlama ajansı olan AVŞA MEDYA, hem stüdyomuzda, hem de uluslararası lokasyonlarda yüksek kalitede ekipmanlarımızla çekimler gerçekleştirebiliyor. Çekimlerimizi prodüksiyon ekibimizle canlıya alıyor ve yayınlanan videolardaki reklam ve SEO süreçlerini yönetiyoruz.

Kaliteli Video İçerikler

Videonun gücünü kullanarak potansiyel müşterilerinize kendinizi daha etkili biçimde anlatabilirsiniz.

 

Profesyonel Stüdyomuzdan Faydalanın

Dijital dünyaya yönelik içerikler üretmek için kullandığımız Maslak’taki stüdyomuzdan faydalanarak en iyi içerikleri üretin.

 
 

YouTube SEO

Dünyanın en çok kullanılan ikinci arama motoru olan YouTube’da içerikleriniz öne çıksın!

 

IG TV ve Facebook Watch

IG TV ve Facebook Watch için optimize edilmiş içerikler üreterek sosyal ağlarda içeriklerinizi viralleştirin.

Markam için Ne Tür Videolar Üretebilirsiniz?

Testimonial yani referans videoları, üretim tesislerinin videoları, tanıtım filmleri, YouTube videoları, Instagram, IG TV ya da Facebook videoları, Etkinlik videoları, CEO ya da çalışan videoları gibi onlarca farklı konseptte video üretebiliriz.
 

YouTube’da Videolarımızın Daha Fazla İzlenmesi İçin Ne Yapıyorsunuz?

YouTube’da YouTube Ads yönetimi ile birlikte sponsorlu içerikler oluşturuyoruz. Bunun dışında YouTube’a özel olarak SEO çalışmaları ile belirlediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmanız için optimizasyon çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

7/24 HIZLI İLETİŞİM FORMU

    Sohbet Başlat
    1
    Bize Ulaşın
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabiliriz ?